Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

W sklepie SKIB-MED znajdziecie m.in. wózki inwalidzkie ręczne stalowe. Stalowa rama to gwarancja solidności i wytrzymałości sprzętu medycznego. Wózki inwalidzkie stalowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez osoby niepełnosprawne, starsze oraz chore. Sprzęt ten przeznaczony jest do użytkowania we własnym zakresie lub do pchania przez osobę towarzyszącą, lub opiekuna. 

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Oferowane przez nas modele ręcznych wózków inwalidzkich stalowych to gwarancja wygody i bezpieczeństwa na lata. Stabilna konstrukcja wózka sprawdza się w każdych warunkach i zapewnia komfort jazdy na wielu nawierzchniach. Dzięki temu sprzęt może być z powodzeniem wykorzystywany o każdej porze roku oraz w warunkach domowych i podczas spacerów. Budowa wózków dostosowana jest do indywidualnych potrzeb osoby niepełnosprawnej, starszej lub chorej, a także do jej opiekuna. Regulowane elementy budowy wózka inwalidzkiego pozwalają na jego większą indywidualizację. 

Wysoka jakość 

Wózki inwalidzkie dostępne w SKIB-MED cechują się najwyższą rynkową jakością. W katalogu produktów znajdziecie sprzęt medyczny od renomowanych producentów. Wózki te wykorzystuje się w placówkach medycznych oraz u indywidualnych klientów. Każdy z oferowanych przez nas sprzętów musi posiadać niezbędne atesty bezpieczeństwa, które potwierdzone są rygorystycznymi testami. Zależy nam na satysfakcji i komforcie klientów, dlatego wybraliśmy dla Was tylko najlepsze rynkowe rozwiązania. 

Zapraszamy do kontaktu

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Eksperci SKIB-MED posiadają wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę merytoryczną, dzięki czemu pomogą w wyborze odpowiedniego wózka inwalidzkiego. Szczegółowe informacje o każdym modelu znajdziecie po kliknięciu w zdjęcie modelu lub na dole strony.

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Wypożyczalnia

Jako SKIB-MED oferujemy Państwu usługę wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego – w tym m.in.: wózków inwalidzkich ręcznych, balkoników i łóżek rehabilitacyjnych, podnośników kąpielowych oraz schodołazów. Oferowany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i każdorazowo sprawdzają go nasi specjaliści zarówno przed wydaniem, jak i po otrzymaniu zwrotu.

Usługi świadczymy w województwie lubelskim – w tym głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Z chęcią wesprzemy Państwa w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Was lub Waszych bliskich. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem.

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych bliskich.

Dofinasowanie PCPR

Specjaliści SKIB-MED posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR). Wspólnie z Państwem zadbamy o wypełnienie niezbędnej dokumentacji, wskażemy możliwe ścieżki uzyskania środków, a także pomożemy w całym procesie.

Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zakupu sprzętu medycznego, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb lub potrzeb swoich bliskich. Skorzystanie z dofinansowania PCPR pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu po stronie pacjenta.


Rodzaje ręcznych wózków inwalidzkichDostępne stalowe ręczne wózki inwalidzkie
Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890