Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

W ofercie sklepu ortopedyczno-medycznego SKIB-MED.pl posiadamy nowoczesne i praktyczne wózki inwalidzkie elektryczne. To wysokiej jakości sprzęt medyczny, który ułatwia codzienne funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym, chorym oraz starszym. Z powodzeniem wózki elektryczne można wykorzystywać w trakcie poruszania się po domu lub mieszkaniu, a także na zewnątrz. W SKIB-MED znajdziecie wózki elektryczne pokojowe, terenowe oraz pokojowo-terenowe. 

Zastosowanie wózków inwalidzkich pokojowych

Te modele doskonale sprawdzają się w użytkowaniu w pomieszczeniach zamkniętych. Stosuje się je m.in. w domach i mieszkaniach, a także w placówkach medycznych i ośrodkach rehabilitacyjnych. Cechują się małą szerokością, dzięki czemu osoby niepełnosprawne, chore lub starsze bez problemu wjadą w każde drzwi i będą mogły przemieszczać się pomiędzy różnymi pomieszczeniami. 

Zastosowanie wózków inwalidzkich terenowych

Wózki inwalidzkie terenowe o napędzie elektrycznym przystosowano do użytkowania zewnętrznego. Doskonale sprawdzają się podczas spacerów i umożliwiają swobodę przemieszczania się pacjentów we własnym zakresie. Napęd elektryczny zastępuje siłę mięśni oraz sprawia, że osoba chora jest bardziej niezależna. W ofercie SKIB-MED znajduje się szeroki wybór elektrycznych wózków tego rodzaju, dzięki czemu każdy użytkownik znajdzie model skrojony na miarę swoich potrzeb. 

Najwyższa jakość sprzętu medycznego

Od lat w naszej firmie stawiamy na najwyższej jakości sprzęt ortopedyczno-medyczny. Dzięki temu w ręce klientów trafiają starannie wyselekcjonowane wózki inwalidzkie o dużej wydajności. Produkty te posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa, a także gwarantują wygodę użytkowania na lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz kontaktu z nami w przypadku jakichkolwiek pytań. 

Szczegółowe informacje o każdym modelu znajdziecie po kliknięciu w zdjęcie modelu lub na dole strony.

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych bliskich.

Dofinasowanie PCPR

Specjaliści SKIB-MED posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR). Wspólnie z Państwem zadbamy o wypełnienie niezbędnej dokumentacji, wskażemy możliwe ścieżki uzyskania środków, a także pomożemy w całym procesie.

Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zakupu sprzętu medycznego, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb lub potrzeb swoich bliskich. Skorzystanie z dofinansowania PCPR pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu po stronie pacjenta.


Rodzaje elektrycznych wózków inwalidzkichDostępne elektryczne wózki inwalidzkieRodzaje elektrycznych wózków inwalidzkichRodzaje elektrycznych wózków inwalidzkich
Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890