Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

W ofercie SKIB-MED.pl przygotowaliśmy nowoczesne i praktyczne wózki inwalidzkie dziecięce. Produkty te dobraliśmy pod względem ich funkcjonalności, specyfiki użytkowania oraz realnych potrzeb użytkowników. W ten sposób z rynku zebraliśmy sprawdzone modele od renomowanych producentów, które można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych wózków inwalidzkich dla dzieci. 

Różne rodzaje dziecięcych wózków inwalidzkich

Posiadamy różne rodzaje wózków inwalidzkich dla dzieci, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać model dopasowany do swoich potrzeb. Podstawowy podział w naszym sklepie obejmuje wózki ręczne, spacerowe i elektryczne. Każdy z nich będzie miał nieco inną specyfikę użytkowania oraz parametry techniczne, dlatego warto je poznać przed podjęciem decyzji zakupowej. Szczegółowa oferta każdej kategorii znajduje się po kliknięciu w odpowiedni przycisk. 

Refundacja sprzętu dziecięcego

Korzystając z oferty SKIB-MED w zakresie zakupu sprzętu ortopedyczno-medycznego dla dzieci, mogą Państwo ubiegać się o dofinansowanie w formie refundacji z NFZ. Szczegółowe informacje o wybranym kodzie refundacji znajdują się przy opisie modelu. Rekomenduje się także zapoznanie się z wytycznymi NFZ. 

Wózek na każdą okazję

Szeroki wybór wózków inwalidzkich dziecięcych w SKIB-MED pozwala na wybór odpowiedniego modelu na daną okazję. W ofercie znajdują się modele z regulowanymi elementami, które z powodzeniem mogą być użytkowane przez lata. Posiadamy także dedykowane wózki inwalidzkie dla kilkuletnich dzieci i nastolatków. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w wyborze odpowiedniego modelu oraz służymy rodzicom i opiekunom naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Szczegółowe informacje o każdym modelu znajdziecie po kliknięciu w zdjęcie modelu lub na dole strony.

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych bliskich.

Dofinasowanie PCPR

Specjaliści SKIB-MED posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR). Wspólnie z Państwem zadbamy o wypełnienie niezbędnej dokumentacji, wskażemy możliwe ścieżki uzyskania środków, a także pomożemy w całym procesie.

Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zakupu sprzętu medycznego, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb lub potrzeb swoich bliskich. Skorzystanie z dofinansowania PCPR pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu po stronie pacjenta.


Rodzaje dziecięcych wózków inwalidzkichDostępne dziecięce wózki inwalidzkie
Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890