Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu
skutery elektryczne

Skutery elektryczne to urządzenia wspomagające mobilność osób z niepełnosprawnością oraz osób starszych. Skutery są pojazdami elektrycznymi, których konstrukcja i funkcjonalność stanowi połączenia wózka inwalidzkiego ze standardowym skuterem. Od elektrycznego wózka inwalidzkiego skutery różnią się możliwością rozwinięcia większej prędkości oraz bardziej dogodnym sterowaniem przy pomocy kierownicy.

Zalety skutera elektrycznego

W kulturze Zachodu skutery elektryczne stanowią atrybut nowoczesnego seniora. Umożliwiają one prowadzenie aktywnego i niezależnego trybu życia, jednocześnie podnosząc jego komfort.

Podstawowe zalety skutera elektrycznego obejmują:

  • możliwość pokonywania stosunkowo dużych odległości  w krótkim czasie,
  • możliwość użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych i w terenie,
  • daleki zasięg na jednym ładowaniu,
  • wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania – pojazd jest stabilny, łatwy w obsłudze i zapewnia łatwe wsiadanie/wysiadanie.

Nowoczesne skutery elektryczne bardzo dobrze sprawdzają się w aktywizacji osób starszych i niepełnosprawnych, a także osób borykających się z problemem otyłości. To pierwszy krok do aktywizacji ruchowej, poprawy samopoczucia i zwiększenia motywacji do wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby Klientów, oferujemy szeroki wybór skuterów elektrycznych. Zapewniamy pojazdy dedykowane dla osób niepełnosprawnych, seniorów oraz osób o ograniczonej mobilności. Oferowane skutery różnią się od siebie pod względem nośności, co daje możliwość doboru pojazdu adekwatnie do potrzeb każdego użytkownika.  


Dostępne skutery elektryczne
Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890