Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Schody stanowią barierę architektoniczną, której użytkownik wózka inwalidzkiego nie jest w stanie pokonać bez pomocy z zewnątrz. Schodołazy gąsienicowe to urządzenia mobilne. Ich zastosowanie nie wymaga więc żadnej modyfikacji schodów. Można z nich bezpiecznie korzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Urządzenia są projektowane i wykonywane w taki sposób, aby umożliwić ich łatwy transport w bagażniku samochodu osobowego. Poznaj schodołazy gąsienicowe, które oferujemy w SKIB-MED

Zalety schodołazów gąsienicowych

Obsługa nowoczesnych schodołazów gąsienicowych jest bardzo prosta. Nie wymaga od opiekuna osoby niepełnosprawnej wysiłku ani siły. Transporter można podpiąć pod praktycznie każdy wózek inwalidzki, zapewniając komfortową i bezpieczną komunikację w dół i górę schodów.

Wybrane modele zostały dodatkowo wyposażone w hamulec elektromagnetyczny. Zwiększa on bezpieczeństwo użytkowania. Mobilne schodołazy są zasilane akumulatorowo. W zależności od pojemności akumulatora urządzenie może pokonać nawet 300 schodów na jednym ładowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Prowadzimy sprzedaż specjalistycznego sprzętu i produktów medycznych. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym oraz środkami pomocniczymi. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby użytkowników wózków inwalidzkich i ich opiekunów dostarczamy urządzenia transportujące nowej generacji. Oferowane schodołazy gąsienicowe zapewniają wysoki komfort użytkowania. Transportery są łatwe w obsłudze i niezawodne. Doskonale sprawdzają się we wszystkich warunkach.

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Wypożyczalnia

Jako SKIB-MED oferujemy Państwu usługę wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego – w tym m.in.: wózków inwalidzkich ręcznych, balkoników i łóżek rehabilitacyjnych, podnośników kąpielowych oraz schodołazów. Oferowany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i każdorazowo sprawdzają go nasi specjaliści zarówno przed wydaniem, jak i po otrzymaniu zwrotu.

Usługi świadczymy w województwie lubelskim – w tym głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Z chęcią wesprzemy Państwa w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Was lub Waszych bliskich. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem.