Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Popularne gorsety ortopedyczne to aparaty, których działanie polega przede wszystkim na właściwym podparciu wybranego odcinka kręgosłupa. Ortezy na tułów znajdują zastosowanie jako stabilizatory części lędźwiowo-krzyżowej i piersiowej.

Ich użytkowanie zaleca się w przypadku zdiagnozowania zmian zwyrodnieniowych, w zespołach bólowych i po urazach. Poznaj ofertę i wybierz ortezy na tułów dostosowane do indywidualnych potrzeb w SKIB-MED

Rodzaje ortez na tułów

Ortezy na tułów stosuje się leczniczo i profilaktycznie – jako aparat ortopedyczny znajdujący zastosowanie w leczeniu zmian chorobowych i zwyrodnieniowych oraz zmian spowodowanych urazami. Ortezy na tułów przyjmują różne postaci. Są one dostępne jako:

  • prostotrzymacze ortopedyczne do korekty postawy,
  • pasy krzyżowo-lędźwiowe,
  • wielofunkcyjne pasy brzuszne,
  • pasy przepuklinowe,
  • pasy macierzyńskie,
  • gorsety ortopedyczne.

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów, sklep SKIB-MED oferuje szeroki wybór wysokiej jakości ortez na tułów i gorsetów. Zapewniamy wyłącznie aparaty ortopedyczne renomowanych producentów, których wybór stanowi gwarancję jakości, trwałości i wysokiego komfortu użytkowania.

SKIB-MED: Ortezy na tułów w zasięgu ręki

Klientów poszukujących specjalistycznych ortez oraz gorsetów ortopedycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Realizujemy wnioski NFZ i pomagamy w uzyskaniu dofinansowań z PFRON oraz NFZ. Ofertę naszego sklepu dopełniają bezpłatne konsultacje, w ramach których pomożemy w doborze najbardziej optymalnego aparatu ortopedycznego i podpowiemy, jak najkorzystniej sfinansować jego zakup.


Rodzaje ortez