Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Orteza na stopę to aparat ortopedyczny, którego celem jest zapewnienie jak najlepszych warunków do leczenia i rekonwalescencji w przypadku urazów i schorzeń dotykających stóp. Orteza usztywnia zmienione przez uraz/chorobę miejsce, umożliwiając pacjentowi poruszanie się, przy jednoczesnym wykluczeniu ryzyka pogłębiania się urazu. Zapraszamy więc do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy w SKIB-MED

Wybierając ortezy na stopę warto sięgać po aparaty ortopedyczne wysokiej klasy. Ich wybór gwarantuje wysoki komfort użytkowania i bezpieczeństwo – aspekty szczególnie istotne z perspektywy szybkiego powrotu do zdrowia oraz sprawności sprzed wypadku/choroby.

SKIB-MED: Pomagamy w wyborze najlepszej ortezy na stopę 

SKIB-MED.pl to sklep medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny. Naszym zadaniem jest dostarczanie Pacjentom wysokiej jakości sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Ważne miejsce w asortymencie sklepu zajmują ortezy na stopę, które polecamy w przypadku:

  • kontuzji,
  • zmian chorobowych,
  • zmian zwyrodnieniowych.

Ortezy oraz inne aparaty ortopedyczne każdorazowo polecamy dobierać i stosować zgodnie ze wskazówkami lekarza prowadzącego lub terapeuty. Jednocześnie naszym Klientom oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie doboru aparatów ortopedycznych, ich użytkowania i pielęgnacji. 

Zakup i finansowanie 

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy dogodne warunki zakupu sprzętu i aparatów ortopedycznych. Realizujemy wnioski NFZ na ortezy na stopę i jednocześnie pomagamy w uzyskaniu dofinansowań z PFRON i NFZ. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.


Rodzaje ortez