Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Urazy i zmiany chorobowe w obrębie narządu ruchu wymagają odpowiedniego leczenia i rehabilitacji. W przypadku urazów stóp często niezbędne okazują się ortezy na śródstopie. Orteza to aparat ortopedyczny, którego podstawowym zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków do rekonwalescencji zmienionego w wyniku urazu/choroby stawu, przy jednoczesnym zapewnieniu jak największej mobilności pacjenta. Sięgnij po ortezy na śródstopie od SKIB-MED i przekonaj się o możliwości, które mamy do zaoferowania. 

SKIB-MED: Dostarczamy wysokiej jakości aparaty ortopedyczne na śródstopie

Jako znany i ceniony sklep ortopedyczny, medyczny i rehabilitacyjny dostarczamy Klientom wyłącznie sprawdzone produkty. Oferowane ortezy na śródstopie to buty ortopedyczne o bardzo dobrych walorach użytkowych znajdujące zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji pacjentów po urazach, a także jako środki pomocnicze w leczeniu chorób i zwyrodnień w obrębie narządu ruchu.

Wybierając ortezy na śródstopie, warto sięgnąć po rozwiązania wysokiej klasy. Oferują one:

  • komfort użytkowania,
  • trwałość,
  • łatwość utrzymania w czystości,
  • możliwość jeszcze lepszego dopasowania do warunków anatomicznych użytkownika.

Nasz asortyment obejmuje ortezy, stabilizatory i buty ortopedyczne różnych rodzajów. Aparat ortopedyczny każdorazowo zalecamy dobrać zgodnie ze wskazaniem lekarza lub terapeuty. Zapewniamy przy tym fachowe doradztwo gwarantujące prawidłowy dobór sprzętu ortopedycznego.

Warunki zakupu

Oferujemy dogodne warunki zakupu i finansowania. Sklep SKIB-MED realizuje wnioski NFZ oraz pomaga w pozyskiwaniu dofinansowań na artykuły medyczne i ortopedyczne z PFRON i NFZ. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.


Rodzaje ortez