Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroką ofertę wózków inwalidzkich ręcznych. Klienci SKIB-MED znajdą tu zarówno wózki inwalidzkie stalowe, jak i aluminiowe. Oferowany przez nas sprzęt medyczny pochodzi tylko od renomowanych producentów, dlatego jest gwarancją bezpieczeństwa, komfortu użytkowania oraz długiej żywotności. Szczegółowe informacje dotyczące oferty wózków aluminiowych i stalowych wyświetlą się po kliknięciu w wybraną kategorię. 

Dostosowane do codziennego użytkowania

Postawiliśmy na funkcjonalny sprzęt medyczny, dlatego każdy oferowany przez nas wózek inwalidzki ręczny doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Budowa tych wózków dostosowana jest do wielu nawierzchni, dlatego mogą być wykorzystywane przez 12 miesięcy w roku. Nadają się jednakowo do poruszania we własnym zakresie oraz do pchania wózka przez osobę towarzyszącą lub opiekuna. Każdy z produktów posiada atesty bezpieczeństwa i jest zgodny z najwyższymi standardami medycznymi. To gwarancja satysfakcji i komfortu użytkowania przez lata. 

Wózek dopasowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej

Wózek dla niepełnosprawnych powinien być maksymalnie dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. W związku z tym w naszej ofercie posiadamy różne rodzaje sprzętu. Nasze wózki różnią się w budowie, sposobie składania oraz w wykończeniu. Dzięki temu dobrany sprzęt będzie indywidualnie dopasowany pod względem medycznym oraz estetycznym, co także nie jest bez znaczenia. Szczegółowe informacje o każdym modelu znajdują się po kliknięciu w kategorię wózków aluminiowych lub stalowych. 

Jako SKIB-MED dbamy o to, by w Wasze ręce trafił najwyższej jakości sprzęt medyczny oraz w procesie zakupowym służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do zakupów. 

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Wypożyczalnia

Jako SKIB-MED oferujemy Państwu usługę wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego – w tym m.in.: wózków inwalidzkich ręcznych, balkoników i łóżek rehabilitacyjnych, podnośników kąpielowych oraz schodołazów. Oferowany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i każdorazowo sprawdzają go nasi specjaliści zarówno przed wydaniem, jak i po otrzymaniu zwrotu.

Usługi świadczymy w województwie lubelskim – w tym głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Z chęcią wesprzemy Państwa w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Was lub Waszych bliskich. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem.

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych bliskich.

Dofinasowanie PCPR

Specjaliści SKIB-MED posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR). Wspólnie z Państwem zadbamy o wypełnienie niezbędnej dokumentacji, wskażemy możliwe ścieżki uzyskania środków, a także pomożemy w całym procesie.

Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zakupu sprzętu medycznego, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb lub potrzeb swoich bliskich. Skorzystanie z dofinansowania PCPR pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu po stronie pacjenta.


Rodzaje ręcznych wózków inwalidzkichDostępne wózki inwalidzkie ręczneRodzaje ręcznych wózków inwalidzkich
Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890