Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Nadgarstek to część naszego ciała, która należy do najbardziej eksploatowanych. Przekłada się to na zwiększone ryzyko występowania urazów mechanicznych, czy też stanów zapalnych w obrębie nadgarstka. W leczeniu oraz rehabilitacji lekarze mogą rekomendować ortezy na nadgarstek. To nowoczesny i wydajny sprzęt medyczny, który zastępuje klasyczne i ciężkie opatrunki gipsowe. W ofercie sklepu SKIB-MED przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór sprawdzonych ortez na nadgarstek. 

Dla kogo orteza na nadgarstek?

Ortezy na nadgarstek coraz częściej przepisywane są przez lekarzy i w ten sposób zastępują opatrunki gipsowe. Ich stosowanie może mieć wiele wskazań medycznych. Przede wszystkim ortezy wybiera się przy leczeniu skręceń i złamań w obrębie nadgarstka, a także przy zapaleniach ścięgien, stanach zapalnych chorób reumatycznych, czy też tendinopatii. 

Orteza na nadgarstek działa w ten sposób, że unieruchamia staw podstawny oraz stabilizuje jego działanie. Ograniczony zakres ruchów wpływa na przyspieszenie leczenia i rehabilitacji, a dopływ świeżego powietrza wpływa korzystnie na regenerację uszkodzonych tkanek. Regulacje umieszczone w ortezach pozwalają na pełne dostosowanie sprzętu do indywidualnych predyspozycji pacjenta oraz danego urazu. Należy pamiętać o tym, że zakup ortezy i jej stosowanie powinny być poprzedzone konsultacją medyczną. Niewłaściwie stosowana orteza może negatywnie wpłynąć na stan zdrowia i bezpieczeństwo pacjenta. 

Wsparcie wysokiej jakości

Oferowany przez nas sprzęt medyczny to wsparcie najwyższej jakości, dzięki któremu pacjenci mogą liczyć na bezpieczną i szybką rehabilitację. Zanim ortezy trafią do sklepu SKIB-MED, to są dokładnie sprawdzane. Ponadto każdy produkt posiada niezbędne certyfikaty medyczne. Przedstawiciele SKIB-MED pomogą w dokonaniu zakupu odpowiedniej ortezy zgodnej z zaleceniami lekarza i potrzebami pacjenta. 

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem


Rodzaje ortez