Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Długotrwały kontakt ciała z podłożem i wywierany na ciało nacisk mogą się przyczynić do występowania zaburzeń ukrwienia, które z kolei skutkują rozwojem odleżyn. Odleżyny to duży dyskomfort dla chorego, a w skrajnych przypadkach także  bezpośrednie zagrożenie jego zdrowia i życia. Należy więc zadbać o komfort leżącego i zastosować materac na odleżyny rurowy. Sprawdź, co przygotowaliśmy w ofercie SKIB-MED.pl.

Jak działa materac na odleżyny rurowy?

Materac na odleżyny rurowy to rozwiązanie zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewnić stabilne podparcie dla ciała, przy jednoczesnej stałej zmianie indywidualnych punktów styku ciała z podłożem. Dzięki temu poszczególne partie ciała nie stykają się z podłożem (materacem) przez długi czas w sposób ciągły.

Popularnym modelem materaca rurowego jest materac na odleżyny rurowy dedykowany do użytku bezpośrednio na tradycyjnym materacu. Pełni on wówczas rolę nakładki podnoszącej funkcjonalność oryginalnego materaca. Jego dużą zaletą jest mobilność – materac jest łatwy w transporcie, dzięki czemu może towarzyszyć choremu w domu, szpitalu, placówce opiekuńczej.

Sklep SKIB-MED.pl: Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania

SKIB-MED.pl to sklep medyczny, ortopedyczny i rehabilitacyjny. W trosce o najwyższą jakość oferowanych towarów i usług stale śledzimy rozwój rynku produktów medycznych i nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o nowe rozwiązania. Materac na odleżyny rurowy to jeden z klasyków w zakresie profilaktyki i leczenia odleżyn, który polecamy w przypadku pacjentów terminalnych oraz rekonwalescentów wymagających opieki krótkookresowej.

Materac na odleżyny rurowy zapewnia wysoki komfort użytkowania, co przekłada się na poprawę samopoczucia pacjenta oraz jego szybszy powrót do zdrowia.

Realizujemy wnioski NFZ. Wspieramy również Klientów w pozyskiwaniu dofinansowań na zakup sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego z PFRON i NFZ. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych