Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Chorzy, którzy przez długi czas leżą w tej samej pozycji, są szczególnie narażeni na powstawanie odleżyn. Bolesne, trudno gojące się rany powstają na ciele w wyniku zaburzeń ukrwienia spowodowanych długotrwałym lub powtarzającym się uciskiem wywieranym na ciało chorego. W celu ograniczenia ryzyka wystąpienia odleżyn oraz zapewnienia optymalnych warunków do regeneracji tkanki w zmienionym chorobowo miejscu, niezbędne jest zastosowanie odpowiedniego materaca lub podkładu na materac. Sięgnij po rozwiązania problemu od SKIB-MED.pl.

Jak działa materac na odleżyny z pianką bąbelkowy?

Materac na odleżyny z pianką bąbelkowy to produkt rekomendowany w profilaktyce i leczeniu odleżyn. Dzięki charakterystycznej bąbelkowej budowie materac eliminuje problem stałego styku ciała z podłożem, jednocześnie zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza i duży komfort chorego.
Materac na odleżyny z pianką bąbelkowy został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby zapewnić stabilną pozycję ciała – mimo zmiennym punktom podparcia chory korzystający z materaca nie odnosi wrażenia zapadania się i podnoszenia w łóżku – jego ciało znajduje się cały czas na tym samym poziomie.

SKIB-MED.pl: Pomożemy w wyborze najlepszego materaca na odleżyny

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów, sklep SKIB-MED.pl dostarcza materace przeciwodleżynowe w wielu wariantach. Jednym z najchętniej wybieranych jest materac na odleżyny z pianką bąbelkowy. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z tym produktem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Sklep SKIB-MED.pl realizuje wnioski NFZ i pomaga w uzyskaniu dofinansowań na produkty ortopedyczne z PFRON i NFZ. 

Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Refundacja NFZ

Specjalizujemy się we wsparciu naszych klientów w uzyskaniu refundacji NFZ na zakup sprzętu medycznego. Od wielu lat współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę w zakresie doradztwa projektowego i ubiegania się o środki refundacyjne.

Wesprzemy Państwa także w procedurach związanych z uzyskaniem środków PFRON (z programów PCPR/MOPR). Razem z nami uzyskają Państwo finansowanie na zakup profesjonalnego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego dla Was lub Waszych bliskich.