Sklep medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny | SKIB-MED
Menu

Łóżko DALI LOW-ENTRY jest idealnym wyborem dla pacjentów z Alzheimera.

Zabezpieczenia boczne chronią przed upadkami – jednak jeśli są stale podniesione, ten środek ograniczający wolność może obniżyć jakość życia podopiecznego. Doskonałą alternatywą są łóżka niskie, takie jak Dali low-entry. Dzięki regulacji wysokości w zakresie od 23 do 63 cm łóżko w najniższej pozycji jest bardzo blisko podłogi.

Na tej niewielkiej wysokości ryzyko urazów dla użytkownika w razie upadku jest znacznie niższe. Ułatwia to decyzję o ewentualnej rezygnacji z barierek bocznych.

Wymiary materaca 200 x 90Wynajem / Refundacja NFZ / Dofinansowanie PCPR

Wypożyczalnia

Jako SKIB-MED oferujemy Państwu usługę wypożyczenia profesjonalnego sprzętu medycznego – w tym m.in.: wózków inwalidzkich ręcznych, balkoników i łóżek rehabilitacyjnych, podnośników kąpielowych oraz schodołazów. Oferowany sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i każdorazowo sprawdzają go nasi specjaliści zarówno przed wydaniem, jak i po otrzymaniu zwrotu.

Usługi świadczymy w województwie lubelskim – w tym głównie w: Lublinie, Puławach, Świdniku, Kraśniku, Lubartowie, Łęcznej i okolicach. Z chęcią wesprzemy Państwa w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Was lub Waszych bliskich. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem.

Dofinansowanie PCPR

Specjaliści SKIB-MED posiadają doświadczenie w pozyskiwaniu dofinansowania na zakup profesjonalnego sprzętu medycznego ze środków Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR). Wspólnie z Państwem zadbamy o wypełnienie niezbędnej dokumentacji, wskażemy możliwe ścieżki uzyskania środków, a także pomożemy w całym procesie.

Ponadto specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie w zakresie zakupu sprzętu medycznego, dzięki czemu dobiorą Państwo idealne rozwiązanie do swoich potrzeb lub potrzeb swoich bliskich. Skorzystanie z dofinansowania PCPR pozwala na zmniejszenie kosztów zakupu sprzętu po stronie pacjenta.

Sklep Ortopedyczno-Medyczny SKIB-MED

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego:

adresAdres:
ul. Targowa 9, lokal 14, 21-040 Świdnik
telefonTel. kom:
608 502 890
...